HUDEBNÍ DIVADLO KARLÍN ŽIVĚ

BAVÍME – SPOJUJEME – PODPORUJEME

DIVADLO POMÁHÁ SPOLEČNĚ S PODNIKATELI

Koronavirus s sebou přinesl celou řadu ekonomických problémů. Zásadním způsobem ovšem sáhnul na to nejcennější, co máme, na naše zdraví. A nejde jenom o naše zdraví, ale také o zdraví našich blízkých.

Dárci Kontaktní osoby
X

  Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ

  Komunikace s partnery:

  Gabriela Ben Ahmed

  Jednatelka

  gabriela.benahmed@cot.cz

  Koordinace projektu:

  Lucie Řežábková

  Event Manager

  +420 724 509 926

  lucie.rezabkova@cot.cz

  Koronavirus s sebou přinesl celou řadu ekonomických problémů. Zásadním způsobem ovšem sáhnul na to nejcennější, co máme, na naše zdraví a na náš běžný život. Během krátké doby nás přinutil zůstat doma. Proto jsme se rozhodli propojit umělce s podnikateli a přenést zábavu za lidmi domů prostřednictvím moderních technologií.

  Ve spolupráci partnerů, mezi nimiž je NF Stop Šikaně, COT media, Hudební divadlo Karlín, TVCOM.cz a Hospodářská komora České republiky, vznikl projekt Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ.

  Jeho základní myšlenka je prostá: Když nemohou lidé do divadla, může divadlo za lidmi domů. Základem projektu je originální kulturní program, streamovaný na internetu. Technickým garantem je jméno společnosti TVCOM.CZ, která je největším poskytovatelem streamů v ČR a vedle sportu se začíná věnovat i kultuře. V premiéře, která byla odvysílána v pátek 27. března přímo z jeviště Hudebního divadla Karlín, si zahráli Václav Noid Bárta s Ivou Pazderkovou. V sobotu pak na ně navázal Ondřej Gregor Brzobohatý. První dva on-line přenosy vidělo na 20 000 diváků. Streamy nyní budou pokračovat pravidelně každý pátek a sobotu ve 20:00 hod. Streamy sice skončily, ale stále jsou ke zhlédnutí v archivu na kulturazive.cz.

  Budeme rádi, pokud přispějete na účet Nadačního fondu Stop šikaně, jakožto účet jednoho z organizátorů, který je zřízen mimo jiné právě za účelem podpory a pomoci potřebným v případě mimořádných krizových událostí, jako jsou například epidemie a pandemie.

  Nadační fond Stop šikaně je vděčný za jakékoli dary, které mu poskytují partneři a jiní dárci od začátku jeho působení, protože i díky jejich podpoře se může věnovat projektům, které dávají smysl. Aktuálně spustil iniciativu na pomoc seniorským domům a zdravotnickému personálu. Ve spolupráci se svými partnery již rozdal pomoc v podobě zdravotnických potřeb, ochranných pomůcek, ošetřující kosmetiky, spotřebičů i potravin do 90 domovů důchodců a 11 nemocnic a pomoc i nadále pokračuje. Vybrané fotografie z předávání naleznete níže a více informací najdete přímo na stránkách nadačního fondu www.stop-sikane.cz.

  Všem partnerům, kteří se do tohoto projektu pomoc zapojili, moc děkujeme.

  Zrealizovaná pomoc

  Partneři - předávání materiální pomoci

  Živý přenos - Hudební divadlo Karlín, 27. 3

  Weinberger - partner HDK živě

  Meffert - partner HDK živě

  Proteco - partner HDK živě

  Vápenka Vitoul - partner HDK ŽIVĚ

  Palírna u Zeleného stromu - partner HDK ŽIVĚ

  Ensana - partner HDK živě

  Farmak - partner HDK živě

  Alika - partner HDK ŽIVĚ

  WTC Písečná - partner HDK ŽIVĚ